Kalezaindu

Columpios

Prozesatzen
Deskribapena
Zona de columpios con verdin en el suelo

Helbidea
Pedro Muro 32

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2019/12/21
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Trasladarte que hemos tomado nota de ello y hemos pasado el aviso al área correspondiente a fin de dar solución al problema lo más rápido posible. Muchas gracias por su colaboración. Jakinarazi behar dizugu horretaz jabetu garela eta abisua dagokion eremura pasatu dugula, arazoari ahalik eta azkarren irtenbidea emateko. Eskerrik asko laguntzeagatik.
    Data: 2020/02/02 23:11:04
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/12/21 10:29:05
    Irekita