Kalezaindu

Basuras

Konponduta
Deskribapena
Basuras entre contenedores, los barrenderos no lo ven?

Helbidea
C/ Pedro Muro, N.25

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2019/11/12
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Kalezaindu berrabiarazteko eta berriro publiko egiteko lanean ari gara. Hortaz, bere garaian gorabehera hori konpondu bazen ere, oraintxe bidaliko dizugu erantzuna. Eskerrik asko laguntzearren. Estamos trabajando para relanzar y volver a hacer público Kalezaindu. Es por ello que aunque en su día ya se solucionó la incidencia es ahora cuando le enviamos la respuesta. Muchas gracias por su colaboración.
    Data: 2020/01/24 16:12:53
    Irekita
  • Iruzkina:
    Data: 2019/11/12 8:58:50
    Irekita