Kalezaindu

Basuras en Santa isabel

Konponduta
Deskribapena
Basura esparcida fuera de contenedores en Santa Isabel

Helbidea
Santa Isabel, 50

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2019/08/14
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: • Kalezaindu berrabiarazteko eta berriro publiko egiteko lanean ari gara. Hortaz, bere garaian gorabehera hori konpondu bazen ere, oraintxe bidaliko dizugu erantzuna. Eskerrik asko laguntzearren. Estamos trabajando para relanzar y volver a hacer público Kalezaindu. Es por ello que aunque en su día ya se solucionó la incidencia es ahora cuando le enviamos la respuesta. Muchas gracias por su colaboración.
    Data: 2020/02/02 23:42:14
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2020/02/02 23:41:20
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2019/08/14 7:27:21
    Irekita