Kalezaindu

Muro lateral jardin

Prozesatzen
Deskribapena
Muro jardín roto, se ve ferralla encofrado.

Helbidea
Lanbarketa Kalea, 2

Kategoria
Beste batzuk

Data
2017/02/26
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Visitamos la zona para su revisión y posterior arreglo si procede. Muchas gracias por tu comunicación.
    Data: 2017/02/27 13:52:07
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/02/26 20:37:48
    Irekita