Kalezaindu

Rata muerta

Konponduta
Deskribapena
Hay una rata muerta enfrente del portal n17 de la calle Landarraga, en la carretera pero al lado de la acera.

Helbidea
Landarraga n 17

Kategoria
Kaleen garbiketa

Data
2020/01/20
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por su colaboraciĆ³n, la incidencia fue resuelta. Eskerrik asko zure laguntzagatik, gorabehera konpondu egin zen.
    Data: 2020/02/02 22:54:36
    Konponduta
  • Iruzkina:
    Data: 2020/01/20 8:45:08
    Irekita